购买 TS15P01GH | TS15P01GH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS15P01GH
TS15P01GH
TS15P01GH
仅供参考
零件编号 TS15P01GH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE BRIDGE 15A 50V TS-6P
送货服务
TS15P01GH参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)50 V
电流 - 平均整流(Io)15 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 15 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 50 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包TS-6P
TS15P01GH Packaging
Insepction
TS15P01GH FAQ
  • 1. How to order TS15P01GH on Heisener?
  • 3. Are the TS15P01GH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS15P01GH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS15P01GH.
TS15P01GH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。