购买 TS1117BCP33 | TS1117BCP33数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS1117BCP33
TS1117BCP33
TS1117BCP33
仅供参考
零件编号 TS1117BCP33
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 1A 3.3V LOW DROPOUT VOLTAGE REGU
送货服务
TS1117BCP33参数
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - 线性
封装-
ECAD
系列-
输出配置Positive
输出类型Fixed
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)12V
电压 - 输出(最小/固定)3.3V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)1.5V @ 1A
电流 - 输出1A
电流 - 静态(Iq)10 mA
电流 - 电源(最大)-
PSRR60dB (120Hz)
控制功能-
保护功能Over Current, Over Temperature
工作温度-40°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252 (DPAK)
TS1117BCP33 Packaging
Insepction
TS1117BCP33 FAQ
  • 1. How to order TS1117BCP33 on Heisener?
  • 3. Are the TS1117BCP33 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS1117BCP33?
TS1117BCP33 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。