购买 TS10KL80H | TS10KL80H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS10KL80H
TS10KL80H
TS10KL80H
仅供参考
零件编号 TS10KL80H
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 10A, 800V, STANDARD BRIDGE RECTI
送货服务
TS10KL80H参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)10 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 5 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 800 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱4-SIP, KBJL
供应商设备包KBJL
TS10KL80H Packaging
Insepction
TS10KL80H FAQ
  • 1. How to order TS10KL80H on Heisener?
  • 3. Are the TS10KL80H price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS10KL80H?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS10KL80H.
TS10KL80H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。