购买 TS10KL100H | TS10KL100H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS10KL100H
TS10KL100H
TS10KL100H
仅供参考
零件编号 TS10KL100H
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 10A, 1000V, STANDARD BRIDGE RECT
送货服务
TS10KL100H参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1 kV
电流 - 平均整流(Io)10 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 5 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 1000 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱4-SIP, KBJL
供应商设备包KBJL
TS10KL100H Packaging
Insepction
TS10KL100H FAQ
  • 1. How to order TS10KL100H on Heisener?
  • 3. Are the TS10KL100H price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS10KL100H?
TS10KL100H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。