购买 TS10K80H | TS10K80H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS10K80H
TS10K80H
TS10K80H
仅供参考
零件编号 TS10K80H
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1PHASE 800V 10A TS4K
送货服务
TS10K80H参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)10 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 10 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 800 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱4-SIP, GBL
供应商设备包TS4K
TS10K80H Packaging
Insepction
TS10K80H FAQ
  • 1. How to order TS10K80H on Heisener?
  • 3. Are the TS10K80H price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS10K80H?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS10K80H.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as TS10K80H pin diagram, TS10K80H datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
TS10K80H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。