购买 TPS2HB16BQPWPRQ1 | TPS2HB16BQPWPRQ1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TPS2HB16BQPWPRQ1
TPS2HB16BQPWPRQ1
TPS2HB16BQPWPRQ1
仅供参考
零件编号 TPS2HB16BQPWPRQ1
制造商 Texas Instruments
描述 HYDRA 16 MOHM OTP B
送货服务
TPS2HB16BQPWPRQ1参数
制造商Texas Instruments
类别集成电路(IC) - PMIC - 配电开关,负载驱动器
封装-
ECAD
系列-
开关类型General Purpose
输出数量2
比率 - 输入:输出1:1
输出配置High Side
输出类型N-Channel
接口On/Off
电压 - 负载3V ~ 28V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)Not Required
电流 - 输出(最大)60A
Rds On(Typ)16mOhm
输入类型-
特征-
故障保护Current Limiting (Adjustable), Over Temperature
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
包/箱16-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
供应商设备包16-HTSSOP
TPS2HB16BQPWPRQ1 Packaging
Insepction
TPS2HB16BQPWPRQ1 FAQ
  • 1. How to order TPS2HB16BQPWPRQ1 on Heisener?
  • 3. Are the TPS2HB16BQPWPRQ1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TPS2HB16BQPWPRQ1?
TPS2HB16BQPWPRQ1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。