购买 TPS274C65CPRHAR | TPS274C65CPRHAR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TPS274C65CPRHAR
TPS274C65CPRHAR
TPS274C65CPRHAR
仅供参考
零件编号 TPS274C65CPRHAR
制造商 Texas Instruments
描述 12-V TO 36-V 65-M FOUR-CHANNEL H
送货服务
TPS274C65CPRHAR参数
系列-
开关类型-
输出数量1
比率 - 输入:输出-
输出配置High Side
输出类型N-Channel
接口Logic, PWM
电压 - 负载12V ~ 36V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)12V ~ 36V
电流 - 输出(最大)2.1mA
Rds On(Typ)65mOhm
输入类型-
特征Shutdown
故障保护Reverse Current, UVLO
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
包/箱40-VFQFN Exposed Pad
供应商设备包40-VQFN (6x6)
TPS274C65CPRHAR Packaging
Insepction
TPS274C65CPRHAR FAQ
  • 1. How to order TPS274C65CPRHAR on Heisener?
  • 3. Are the TPS274C65CPRHAR price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TPS274C65CPRHAR?
TPS274C65CPRHAR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。