购买 TPS274160ARLHR | TPS274160ARLHR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TPS274160ARLHR
TPS274160ARLHR
TPS274160ARLHR
仅供参考
零件编号 TPS274160ARLHR
制造商 Texas Instruments
描述 40-V, 160-M, 4-CHANNEL SMART HIG
送货服务
TPS274160ARLHR参数
开关类型General Purpose
输出数量4
接口On/Off
电压 - 负载5V ~ 36V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)Not Required
电流 - 输出(最大)1.35A
Rds On(Typ)160mOhm
输入类型Non-Inverting
特征-
故障保护Current Limiting (Adjustable), Over Temperature, Short Circuit, UVLO
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
包/箱28-WFQFN Exposed Pad
供应商设备包28-WQFN (4x5)
TPS274160ARLHR Packaging
Insepction
TPS274160ARLHR FAQ
  • 1. How to order TPS274160ARLHR on Heisener?
  • 3. Are the TPS274160ARLHR price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TPS274160ARLHR?
TPS274160ARLHR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。