购买 TPS272C45DRHFR | TPS272C45DRHFR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TPS272C45DRHFR
TPS272C45DRHFR
TPS272C45DRHFR
仅供参考
零件编号 TPS272C45DRHFR
制造商 Texas Instruments
描述 36-V, 45-M, 3-A, 2-CH, INDUSTRIA
送货服务
TPS272C45DRHFR参数
开关类型General Purpose
输出数量2
接口On/Off
电压 - 负载6V ~ 36V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)Not Required
电流 - 输出(最大)5.8A
Rds On(Typ)45mOhm
输入类型Non-Inverting
特征Load Discharge, Slew Rate Controlled
故障保护Current Limiting (Adjustable), Over Temperature, Over Voltage, UVLO
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
包/箱24-VFQFN Exposed Pad
供应商设备包24-VQFN (5x4)
TPS272C45DRHFR Packaging
Insepction
TPS272C45DRHFR FAQ
  • 1. How to order TPS272C45DRHFR on Heisener?
  • 3. Are the TPS272C45DRHFR price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TPS272C45DRHFR?
TPS272C45DRHFR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。