购买 TPS1HC30BQPWPRQ1 | TPS1HC30BQPWPRQ1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TPS1HC30BQPWPRQ1
TPS1HC30BQPWPRQ1
TPS1HC30BQPWPRQ1
仅供参考
零件编号 TPS1HC30BQPWPRQ1
制造商 Texas Instruments
描述 AUTOMOTIVE, 28-V, 30-M, 5-A, SIN
送货服务
TPS1HC30BQPWPRQ1参数
输出配置High Side
输出类型N-Channel
接口On/Off
电压 - 负载2.6V ~ 28V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)Not Required
电流 - 输出(最大)5A
Rds On(Typ)30mOhm
输入类型Non-Inverting
特征Auto Restart, Latch Function, Slew Rate Controlled, Status Flag
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
包/箱14-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
供应商设备包14-HTSSOP
TPS1HC30BQPWPRQ1 Packaging
Insepction
TPS1HC30BQPWPRQ1 FAQ
  • 1. How to order TPS1HC30BQPWPRQ1 on Heisener?
  • 3. Are the TPS1HC30BQPWPRQ1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TPS1HC30BQPWPRQ1?
TPS1HC30BQPWPRQ1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。