购买 TPS1HB50BQPWPRQ1 | TPS1HB50BQPWPRQ1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TPS1HB50BQPWPRQ1
TPS1HB50BQPWPRQ1
TPS1HB50BQPWPRQ1
仅供参考
零件编号 TPS1HB50BQPWPRQ1
制造商 Texas Instruments
描述 40-V, 50-M, 1-CH AUTOMOTIVE SMAR
送货服务
TPS1HB50BQPWPRQ1参数
输出配置High Side
输出类型N-Channel
接口On/Off
电压 - 负载6V ~ 18V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)Not Required
电流 - 输出(最大)18A
Rds On(Typ)50mOhm
输入类型Non-Inverting
特征Slew Rate Controlled
故障保护Current Limiting (Adjustable), Over Temperature
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
包/箱16-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
供应商设备包16-HTSSOP
TPS1HB50BQPWPRQ1 Packaging
Insepction
TPS1HB50BQPWPRQ1 FAQ
  • 1. How to order TPS1HB50BQPWPRQ1 on Heisener?
  • 3. Are the TPS1HB50BQPWPRQ1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TPS1HB50BQPWPRQ1?
TPS1HB50BQPWPRQ1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
TPS1HB50BQPWPRQ1
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
TPS1HB50BQPWPRQ1 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM