购买 TPS1HB35BQPWPRQ1 | TPS1HB35BQPWPRQ1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TPS1HB35BQPWPRQ1
TPS1HB35BQPWPRQ1
TPS1HB35BQPWPRQ1
仅供参考
零件编号 TPS1HB35BQPWPRQ1
制造商 Texas Instruments
描述 40-V, 35-M, 1-CH AUTOMOTIVE SMAR
送货服务
TPS1HB35BQPWPRQ1参数
输出配置High Side
输出类型N-Channel
接口On/Off
电压 - 负载6V ~ 18V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)Not Required
电流 - 输出(最大)22A
Rds On(Typ)35mOhm
输入类型Non-Inverting
特征Slew Rate Controlled
故障保护Current Limiting (Adjustable), Over Temperature
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
包/箱16-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
供应商设备包16-HTSSOP
TPS1HB35BQPWPRQ1 Packaging
Insepction
TPS1HB35BQPWPRQ1 FAQ
  • 1. How to order TPS1HB35BQPWPRQ1 on Heisener?
  • 3. Are the TPS1HB35BQPWPRQ1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TPS1HB35BQPWPRQ1?
TPS1HB35BQPWPRQ1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。