购买 TPMR10DH | TPMR10DH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TPMR10DH
TPMR10DH
TPMR10DH
仅供参考
零件编号 TPMR10DH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 35NS, 10A, 200V, SUPER FAST RECO
送货服务
TPMR10DH参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If950 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)35 ns
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 200 V
电容@ Vr,F140pF @ 4V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱TO-277, 3-PowerDFN
供应商设备包TO-277A (SMPC)
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
TPMR10DH Packaging
Insepction
TPMR10DH FAQ
  • 1. How to order TPMR10DH on Heisener?
  • 3. Are the TPMR10DH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TPMR10DH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TPMR10DH.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as TPMR10DH pin diagram, TPMR10DH datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
TPMR10DH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。