购买 TPHR7404PU-L1Q-M | TPHR7404PU-L1Q-M数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TPHR7404PU-L1Q-M
TPHR7404PU-L1Q-M
TPHR7404PU-L1Q-M
仅供参考
零件编号 TPHR7404PU-L1Q-M
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 40V UMOS9 S 0.65MOHM SOP-ADV(N)
送货服务
TPHR7404PU-L1Q-M参数
ECAD
系列U-MOSIX-H
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)40 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C400A (Ta), 150A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)6V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs98 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds9000 pF @ 20 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)3W (Ta), 210W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs0.74mOhm @ 50A, 10V
工作温度175°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包8-SOP Advance (5x5)
包/箱8-PowerVDFN
TPHR7404PU-L1Q-M Packaging
Insepction
TPHR7404PU-L1Q-M FAQ
  • 1. How to order TPHR7404PU-L1Q-M on Heisener?
  • 3. Are the TPHR7404PU-L1Q-M price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TPHR7404PU-L1Q-M?
TPHR7404PU-L1Q-M 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。