购买 TPH9R00CQH-LQ | TPH9R00CQH-LQ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TPH9R00CQH-LQ
TPH9R00CQH-LQ
TPH9R00CQH-LQ
仅供参考
零件编号 TPH9R00CQH-LQ
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 UMOS10 SOP-ADV(N) 150V 9MOHM
送货服务
TPH9R00CQH-LQ参数
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)150 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C64A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)8V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id4.3V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs44 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds5400 pF @ 75 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)960mW (Ta), 210W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs9mOhm @ 32A, 10V
工作温度175°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包8-SOP Advance (5x5)
包/箱8-PowerVDFN
TPH9R00CQH-LQ Packaging
Insepction
TPH9R00CQH-LQ FAQ
  • 1. How to order TPH9R00CQH-LQ on Heisener?
  • 3. Are the TPH9R00CQH-LQ price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TPH9R00CQH-LQ?
TPH9R00CQH-LQ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。