购买 TPH3R10AQM-LQ | TPH3R10AQM-LQ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TPH3R10AQM-LQ
TPH3R10AQM-LQ
TPH3R10AQM-LQ
仅供参考
零件编号 TPH3R10AQM-LQ
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 100V U-MOS X-H SOP-ADVANCE(N) 3.
送货服务
TPH3R10AQM-LQ参数
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C120A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)6V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3.5V @ 500µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs83 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds7400 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)210W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs3.1mOhm @ 50A, 10V
工作温度175°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包8-SOP Advance (5x5.75)
包/箱8-PowerTDFN
TPH3R10AQM-LQ Packaging
Insepction
TPH3R10AQM-LQ FAQ
  • 1. How to order TPH3R10AQM-LQ on Heisener?
  • 3. Are the TPH3R10AQM-LQ price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TPH3R10AQM-LQ?
TPH3R10AQM-LQ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。