购买 TPCA8109-TE12L1-V | TPCA8109-TE12L1-V数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TPCA8109-TE12L1-V
TPCA8109-TE12L1-V
TPCA8109-TE12L1-V
仅供参考
零件编号 TPCA8109-TE12L1-V
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 MOSFET P-CH 30V 24A 8SOP
送货服务
TPCA8109-TE12L1-V参数
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列U-MOSVI
FET类型P-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C24A (Ta)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2V @ 500µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs56 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2400 pF @ 10 V
Vgs(最大)+20V, -25V
FET功能-
功耗(最大值)1.6W (Ta), 30W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs9mOhm @ 12A, 10V
工作温度150°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包8-SOP Advance (5x5)
包/箱8-PowerVDFN
TPCA8109-TE12L1-V Packaging
Insepction
TPCA8109-TE12L1-V FAQ
  • 1. How to order TPCA8109-TE12L1-V on Heisener?
  • 3. Are the TPCA8109-TE12L1-V price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TPCA8109-TE12L1-V?
TPCA8109-TE12L1-V 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。