购买 TN1605H-8G | TN1605H-8G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TN1605H-8G
TN1605H-8G
TN1605H-8G
仅供参考
零件编号 TN1605H-8G
制造商 STMicroelectronics
描述 Linear IC's
送货服务
TN1605H-8G参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列TN
电压 - 关闭状态800 V
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)8 mA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)1.55 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)10 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)16 A
电流 - 保持(Ih)(最大)30 mA
当前 - 关闭状态(最大)1 µA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)160A, 177A
SCR类型Standard Recovery
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包D2PAK
TN1605H-8G Packaging
Insepction
TN1605H-8G FAQ
  • 1. How to order TN1605H-8G on Heisener?
  • 3. Are the TN1605H-8G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TN1605H-8G?
TN1605H-8G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。