购买 TN0200K-T1-E3 | TN0200K-T1-E3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TN0200K-T1-E3
TN0200K-T1-E3
TN0200K-T1-E3
仅供参考
零件编号 TN0200K-T1-E3
制造商 Vishay Siliconix
描述 MOSFET N-CH 20V SOT23-3
送货服务
TN0200K-T1-E3参数
制造商Vishay Siliconix
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)20 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C730mA (Ta)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)-
Vgs(th)(Max)@Id1V @ 50µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs2 nC @ 4.5 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds-
Vgs(最大)-
FET功能-
功耗(最大值)-
Rds On(Max)@ Id,Vgs400mOhm @ 600mA, 4.5V
工作温度-
安装类型Surface Mount
供应商设备包SOT-23-3 (TO-236)
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
TN0200K-T1-E3 Packaging
Insepction
TN0200K-T1-E3 FAQ
  • 1. How to order TN0200K-T1-E3 on Heisener?
  • 3. Are the TN0200K-T1-E3 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TN0200K-T1-E3?
TN0200K-T1-E3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。