| 零件编号 | TMK212BBJ226MG-TT |
|---|---|
| 制造商 | Taiyo Yuden |
| 描述 | CAP ,MLCC ,0805,25V ,X5R,22UF20% |
| 数据表 | |
| 封装 | - |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
我们提供90天保修。
| 零件编号 | 制造商 | 描述 | 库存 |
TMK212BBJ226MG-TT D# 16AC1905 |
TAIYO YUDEN |
Cap Ceramic 22uF 25V X5R 20% SMD 0805 85°C Embossed T/R - Product that comes on tape, but is not reeled (Alt: 16AC1905) RoHS: Compliant
TMK212BBJ226MG-TT D# TMK212BBJ226MG-TT |
Cap Ceramic 22uF 25V X5R 20% SMD 0805 85°C Embossed T/R (Alt: TMK212BBJ226MG-TT) |
TMK212BBJ226MG-TT D# C1S758100550414 |
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RoHS: Compliant
pbFree: Yes
Min Qty: 5
Container: Cut Tape
4817 |
TMK212BBJ226MG-TT |
0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RoHS |
TMK212BBJ226MG-TT |
RoHS (ship within 1day) - D/C 2020 |
TMK212BBJ226MG-TT D# 587-6359-2-ND |
CAP CER 22UF 25V X5R 0805 |
TMK212BBJ226MG-TT D# 3217881 |
CAPACITOR, MLCC ,0805,25V ,X5R,22UF RoHS: Compliant
Min Qty: 1
Container: Cut Tape
TMK212BBJ226MG-TT |
Cap Ceramic 22uF 25V X5R 20% SMD 0805 85°C Embossed T/R RoHS: Compliant
pbFree: Yes
TMK212BBJ226MG-TT D# C2686248 |
TAIYO YUDEN | 23 |
TMK212BBJ226MG-TT |
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 22uF ±20% - 25VDC - X5R - 0805 - Tape&Reel RoHS: Compliant
TMK212BBJ226MG-TT D# 963-TMK212BBJ226MGTT |
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 25VDC 22uF 20% X5R RoHS: Compliant
CAPACITOR, MLCC ,0805,25V ,X5R,22UF ROHS COMPLIANT: YES RoHS: Compliant
Min Qty: 1
TMK212BBJ226MG-TT |
TMK212BBJ226MG-TT |
TAIYO YUDEN | 1152 |
TMK212BBJ226MG-TT D# 1843227 |
Taiyo Yuden, 0805 (2012M) 22F MLCC 25V dc 20% , SMD TMK212BBJ226MG-TT, RL Min Qty: 3000
Container: Reel
TMK212BBJ226MGTT |
OEM/CM ONLY |
TMK212BBJ226MG-TT D# 52957283 |
Cap Ceramic 22uF 25V X5R 20% Pad SMD 0805 85°C T/R RoHS: Compliant