购买 TLE4276GV10 | TLE4276GV10数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TLE4276GV10
TLE4276GV10
TLE4276GV10
仅供参考
零件编号 TLE4276GV10
制造商 Infineon Technologies
描述 IC REG LINEAR FIXED LDO REG
送货服务
TLE4276GV10参数
制造商Infineon Technologies
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - 线性
封装-
ECAD
系列-
输出配置Positive
输出类型Fixed
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)40V
电压 - 输出(最小/固定)10V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.5V @ 250mA
电流 - 输出400mA
电流 - 静态(Iq)220 µA
电流 - 电源(最大)25 mA
PSRR54dB (100Hz)
控制功能Inhibit
保护功能Antisaturation, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-6, D2PAK (5 Leads + Tab), TO-263BA
供应商设备包PG-TO263-5-1
TLE4276GV10 Packaging
Insepction
TLE4276GV10 FAQ
  • 1. How to order TLE4276GV10 on Heisener?
  • 3. Are the TLE4276GV10 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TLE4276GV10?
TLE4276GV10 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。