购买 TK210V65Z-LQ | TK210V65Z-LQ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TK210V65Z-LQ
TK210V65Z-LQ
TK210V65Z-LQ
仅供参考
零件编号 TK210V65Z-LQ
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 MOSFET N-CH 650V 15A 5DFN
送货服务
TK210V65Z-LQ参数
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列DTMOSVI
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)650 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C15A (Ta)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 610µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs25 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1370 pF @ 300 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)130W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs210mOhm @ 7.5A, 10V
工作温度150°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包4-DFN-EP (8x8)
包/箱4-VSFN Exposed Pad
TK210V65Z-LQ Packaging
Insepction
TK210V65Z-LQ FAQ
  • 1. How to order TK210V65Z-LQ on Heisener?
  • 3. Are the TK210V65Z-LQ price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TK210V65Z-LQ?
TK210V65Z-LQ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。