购买 TK190E65Z-S1X | TK190E65Z-S1X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TK190E65Z-S1X
TK190E65Z-S1X
TK190E65Z-S1X
仅供参考
零件编号 TK190E65Z-S1X
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 650V DTMOS VI TO-220 190MOHM
数据表
封装 -
ECAD
库存 363 piece(s)
送货服务
TK190E65Z-S1X参数
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)650 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C15A (Ta)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 610µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs25 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1370 pF @ 300 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)130W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs190mOhm @ 7.5A, 10V
工作温度150°C
安装类型Through Hole
供应商设备包TO-220
包/箱TO-220-3
TK190E65Z-S1X Packaging
Insepction
TK190E65Z-S1X FAQ
  • 1. How to order TK190E65Z-S1X on Heisener?
  • 3. Are the TK190E65Z-S1X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TK190E65Z-S1X?
TK190E65Z-S1X 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。