购买 TK125V65Z-LQ | TK125V65Z-LQ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TK125V65Z-LQ
TK125V65Z-LQ
TK125V65Z-LQ
仅供参考
零件编号 TK125V65Z-LQ
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 MOSFET N-CH 650V 24A 5DFN
送货服务
TK125V65Z-LQ参数
ECAD
系列DTMOSVI
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)650 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C24A (Ta)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 1.02mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs40 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2250 pF @ 300 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)190W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs125mOhm @ 12A, 10V
工作温度150°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包4-DFN-EP (8x8)
包/箱4-VSFN Exposed Pad
TK125V65Z-LQ Packaging
Insepction
TK125V65Z-LQ FAQ
  • 1. How to order TK125V65Z-LQ on Heisener?
  • 3. Are the TK125V65Z-LQ price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TK125V65Z-LQ?
TK125V65Z-LQ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。