购买 TK110A10PL-S4X | TK110A10PL-S4X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TK110A10PL-S4X
TK110A10PL-S4X
TK110A10PL-S4X
仅供参考
零件编号 TK110A10PL-S4X
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 X35 PB-F POWER MOSFET TRANSISTOR
数据表
封装 -
ECAD
库存 207 piece(s)
送货服务
TK110A10PL-S4X参数
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C36A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.5V @ 300µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs33 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2040 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)36W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs10.8mOhm @ 18A, 10V
工作温度175°C
安装类型Through Hole
供应商设备包TO-220SIS
包/箱TO-220-3 Full Pack
TK110A10PL-S4X Packaging
Insepction
TK110A10PL-S4X FAQ
  • 1. How to order TK110A10PL-S4X on Heisener?
  • 3. Are the TK110A10PL-S4X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TK110A10PL-S4X?
TK110A10PL-S4X 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。