购买 TE0712-02-200-1I39 | TE0712-02-200-1I39数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TE0712-02-200-1I39
TE0712-02-200-1I39
TE0712-02-200-1I39
仅供参考
制造商 Trenz Electronic GmbH
描述 IC MOD ARTIX7 A200T 200MHZ 1GB
送货服务
TE0712-02-200-1I39参数
制造商Trenz Electronic GmbH
类别集成电路(IC) - 嵌入式 - 微控制器,微处理器,FPGA 模块
封装-
ECAD
系列TE0712
模块/板类型FPGA Core
核心处理器Artix-7 A200T
协处理器-
速度200MHz
Flash大小32MB
RAM大小1GB
连接器类型Samtec LSHM
尺寸/尺寸1.970" L x 1.570" W (50.00mm x 40.00mm)
工作温度-40°C ~ 85°C
TE0712-02-200-1I39 Packaging
Insepction
TE0712-02-200-1I39 FAQ
  • 1. How to order TE0712-02-200-1I39 on Heisener?
  • 3. Are the TE0712-02-200-1I39 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TE0712-02-200-1I39?
TE0712-02-200-1I39 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。