购买 TD780N18KOFHPSA1 | TD780N18KOFHPSA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TD780N18KOFHPSA1
TD780N18KOFHPSA1
TD780N18KOFHPSA1
仅供参考
零件编号 TD780N18KOFHPSA1
制造商 Infineon Technologies
描述 TD780Thyristor/DioModuwi1pressuc
送货服务
TD780N18KOFHPSA1参数
制造商Infineon Technologies
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR - 模块
封装-
ECAD
系列-
结构体Series Connection - All SCRs
SCR数量,二极管2 SCRs
电压 - 关闭状态1.8 kV
电流 - 开状态(It(AV))(Max)775 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)1050 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)2 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)250 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)23500A
电流 - 保持(Ih)(最大)300 mA
工作温度135°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
TD780N18KOFHPSA1 Packaging
Insepction
TD780N18KOFHPSA1 FAQ
  • 1. How to order TD780N18KOFHPSA1 on Heisener?
  • 3. Are the TD780N18KOFHPSA1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TD780N18KOFHPSA1?
TD780N18KOFHPSA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。