购买 TD570N16KOFHPSA2 | TD570N16KOFHPSA2数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TD570N16KOFHPSA2
TD570N16KOFHPSA2
TD570N16KOFHPSA2
仅供参考
零件编号 TD570N16KOFHPSA2
制造商 Infineon Technologies
描述 SCR MODULE 1600V 900A MODULE
数据表
封装 -
ECAD
库存 3 piece(s)
送货服务
TD570N16KOFHPSA2参数
制造商Infineon Technologies
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR - 模块
封装-
ECAD
系列-
结构体Series Connection - SCR/Diode
SCR数量,二极管1 SCR, 1 Diode
电压 - 关闭状态1.6 kV
电流 - 开状态(It(AV))(Max)600 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)900 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)2.2 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)250 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)17000A @ 50Hz
电流 - 保持(Ih)(最大)300 mA
工作温度125°C
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
TD570N16KOFHPSA2 Packaging
Insepction
TD570N16KOFHPSA2 FAQ
  • 1. How to order TD570N16KOFHPSA2 on Heisener?
  • 3. Are the TD570N16KOFHPSA2 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TD570N16KOFHPSA2?
TD570N16KOFHPSA2 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。