购买 TCR8BM30A-L3F | TCR8BM30A-L3F数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TCR8BM30A-L3F
TCR8BM30A-L3F
TCR8BM30A-L3F
仅供参考
零件编号 TCR8BM30A-L3F
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 800MA LDO, VOUT=3.0V, DROPOUT=17
送货服务
TCR8BM30A-L3F参数
ECAD
系列TCR8BM
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)3V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.285V @ 800mA
电流 - 输出800mA
电流 - 静态(Iq)36 µA
电流 - 电源(最大)-
PSRR-
控制功能Current Limit, Enable
保护功能Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
工作温度-40°C ~ 85°C
安装类型Surface Mount
包/箱4-XDFN Exposed Pad
供应商设备包5-DFNB (1.2x1.2)
TCR8BM30A-L3F Packaging
Insepction
TCR8BM30A-L3F FAQ
  • 1. How to order TCR8BM30A-L3F on Heisener?
  • 3. Are the TCR8BM30A-L3F price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TCR8BM30A-L3F?
TCR8BM30A-L3F 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。