购买 TCR5RG33A-LF | TCR5RG33A-LF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TCR5RG33A-LF
TCR5RG33A-LF
TCR5RG33A-LF
仅供参考
零件编号 TCR5RG33A-LF
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 LDO REG, IOUT: 500MA VOUT: 3.3V
送货服务
TCR5RG33A-LF参数
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)3.3V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)-
电流 - 输出500mA
电流 - 静态(Iq)13 µA
电流 - 电源(最大)-
PSRR100dB ~ 59dB (1kHz ~ 1MHz)
控制功能-
保护功能Over Current, Over Temperature
工作温度-40°C ~ 85°C
供应商设备包4-WCSPF (0.65x0.65)
TCR5RG33A-LF Packaging
Insepction
TCR5RG33A-LF FAQ
  • 1. How to order TCR5RG33A-LF on Heisener?
  • 3. Are the TCR5RG33A-LF price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TCR5RG33A-LF?
TCR5RG33A-LF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。