购买 TCR5BM18A-L3F | TCR5BM18A-L3F数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TCR5BM18A-L3F
TCR5BM18A-L3F
TCR5BM18A-L3F
仅供参考
零件编号 TCR5BM18A-L3F
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 500MA LDO, VOUT=1.8V, DROPOUT=10
送货服务
TCR5BM18A-L3F参数
ECAD
系列TCR5BM
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)1.8V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.21V @ 500mA
电流 - 输出500mA
电流 - 静态(Iq)36 µA
电流 - 电源(最大)-
PSRR98dB (1kHz)
控制功能Current Limit, Enable
保护功能Over Current, Over Temperature
工作温度-40°C ~ 85°C
安装类型Surface Mount
包/箱4-XDFN Exposed Pad
供应商设备包5-DFNB (1.2x1.2)
TCR5BM18A-L3F Packaging
Insepction
TCR5BM18A-L3F FAQ
  • 1. How to order TCR5BM18A-L3F on Heisener?
  • 3. Are the TCR5BM18A-L3F price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TCR5BM18A-L3F?
TCR5BM18A-L3F 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。