购买 TCR3UG11A-LF-S | TCR3UG11A-LF-S数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TCR3UG11A-LF-S
TCR3UG11A-LF-S
TCR3UG11A-LF-S
仅供参考
零件编号 TCR3UG11A-LF-S
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 300 MA LDO REGULATOR, 1.1 V, WCS
送货服务
TCR3UG11A-LF-S参数
ECAD
系列-
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)1.1V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)-
电流 - 输出300mA
电流 - 静态(Iq)680 µA
电流 - 电源(最大)-
PSRR70dB (1kHz)
控制功能Current Limit, Enable
保护功能Over Current, Over Temperature
工作温度-40°C ~ 85°C
安装类型Surface Mount
包/箱4-XFBGA, WLCSP
供应商设备包4-WCSPF (0.65x0.65)
TCR3UG11A-LF-S Packaging
Insepction
TCR3UG11A-LF-S FAQ
  • 1. How to order TCR3UG11A-LF-S on Heisener?
  • 3. Are the TCR3UG11A-LF-S price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TCR3UG11A-LF-S?
TCR3UG11A-LF-S 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。