购买 TCR3RM29A-LF-SE | TCR3RM29A-LF-SE数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TCR3RM29A-LF-SE
TCR3RM29A-LF-SE
TCR3RM29A-LF-SE
仅供参考
零件编号 TCR3RM29A-LF-SE
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 LDO REG 2.9V 300MA 4DFNC
送货服务
TCR3RM29A-LF-SE参数
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)2.9V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.15V @ 300mA
电流 - 输出300mA
电流 - 静态(Iq)12 µA
电流 - 电源(最大)-
PSRR-
控制功能Current Limit, Enable
保护功能Over Current, Over Temperature
工作温度-40°C ~ 85°C
供应商设备包4-DFNC (1x1)
TCR3RM29A-LF-SE Packaging
Insepction
TCR3RM29A-LF-SE FAQ
  • 1. How to order TCR3RM29A-LF-SE on Heisener?
  • 3. Are the TCR3RM29A-LF-SE price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TCR3RM29A-LF-SE?
TCR3RM29A-LF-SE 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。