购买 TCR3LM18A-RF | TCR3LM18A-RF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TCR3LM18A-RF
TCR3LM18A-RF
TCR3LM18A-RF
仅供参考
零件编号 TCR3LM18A-RF
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 LDO IOUT: 300MA PD: 420MW VIN: 6
送货服务
TCR3LM18A-RF参数
ECAD
系列TCR3LM
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)1.8V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.445V @ 200mA
电流 - 输出300mA
电流 - 静态(Iq)2.2 µA
电流 - 电源(最大)-
PSRR-
控制功能Current Limit, Enable
保护功能Over Current, Over Temperature
工作温度-40°C ~ 85°C
安装类型Surface Mount
包/箱4-XFDFN Exposed Pad
供应商设备包4-DFN (1x1)
TCR3LM18A-RF Packaging
Insepction
TCR3LM18A-RF FAQ
  • 1. How to order TCR3LM18A-RF on Heisener?
  • 3. Are the TCR3LM18A-RF price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TCR3LM18A-RF?
TCR3LM18A-RF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。