购买 TCR3DF36-LM-CT | TCR3DF36-LM-CT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TCR3DF36-LM-CT
TCR3DF36-LM-CT
TCR3DF36-LM-CT
仅供参考
零件编号 TCR3DF36-LM-CT
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 PB-F SMV POINT DDRULATOR (SINGLE
送货服务
TCR3DF36-LM-CT参数
ECAD
系列TCR3DF
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)3.6V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.22V @ 300mA
电流 - 输出300mA
电流 - 静态(Iq)-
电流 - 电源(最大)-
PSRR70dB (1kHz)
控制功能Enable
保护功能Over Current, Over Temperature
工作温度-40°C ~ 85°C
安装类型Surface Mount
包/箱SC-74A, SOT-753
供应商设备包SMV
TCR3DF36-LM-CT Packaging
Insepction
TCR3DF36-LM-CT FAQ
  • 1. How to order TCR3DF36-LM-CT on Heisener?
  • 3. Are the TCR3DF36-LM-CT price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TCR3DF36-LM-CT?
TCR3DF36-LM-CT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。