购买 TCR2LN285-LF-SE | TCR2LN285-LF-SE数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TCR2LN285-LF-SE
TCR2LN285-LF-SE
TCR2LN285-LF-SE
仅供参考
零件编号 TCR2LN285-LF-SE
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 LDO REG VOUT=2.85V I=200MA
送货服务
TCR2LN285-LF-SE参数
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)2.85V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.36V @ 150mA
电流 - 输出200mA
保护功能Over Current
工作温度-40°C ~ 85°C (TJ)
供应商设备包4-SDFN (0.8x0.8)
TCR2LN285-LF-SE Packaging
Insepction
TCR2LN285-LF-SE FAQ
  • 1. How to order TCR2LN285-LF-SE on Heisener?
  • 3. Are the TCR2LN285-LF-SE price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TCR2LN285-LF-SE?
TCR2LN285-LF-SE 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。