购买 TCR2EN11-LF-SE | TCR2EN11-LF-SE数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TCR2EN11-LF-SE
TCR2EN11-LF-SE
TCR2EN11-LF-SE
仅供参考
零件编号 TCR2EN11-LF-SE
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 LDO REG VOUT=1.1V IOUT=200MA
送货服务
TCR2EN11-LF-SE参数
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - 线性
封装-
ECAD
系列-
输出配置Positive
输出类型Fixed
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)1.1V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.65V @ 150mA
电流 - 输出200mA
电流 - 静态(Iq)60 µA
电流 - 电源(最大)-
PSRR-
控制功能Enable
保护功能Over Current
工作温度-40°C ~ 85°C
安装类型Surface Mount
包/箱4-XFDFN Exposed Pad
供应商设备包4-SDFN (0.8x0.8)
TCR2EN11-LF-SE Packaging
Insepction
TCR2EN11-LF-SE FAQ
  • 1. How to order TCR2EN11-LF-SE on Heisener?
  • 3. Are the TCR2EN11-LF-SE price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TCR2EN11-LF-SE?
TCR2EN11-LF-SE 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。