购买 TCR2DG21-LF | TCR2DG21-LF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TCR2DG21-LF
TCR2DG21-LF
TCR2DG21-LF
仅供参考
零件编号 TCR2DG21-LF
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 LOW DROPOUT (LDO) IOUT: 200MA PD
送货服务
TCR2DG21-LF参数
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)2.1V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.15V @ 100mA
电流 - 输出200mA
工作温度-40°C ~ 85°C
供应商设备包4-WCSP (0.79x0.79)
TCR2DG21-LF Packaging
Insepction
TCR2DG21-LF FAQ
  • 1. How to order TCR2DG21-LF on Heisener?
  • 3. Are the TCR2DG21-LF price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TCR2DG21-LF?
TCR2DG21-LF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。