购买 TBS22G-TP | TBS22G-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TBS22G-TP
TBS22G-TP
TBS22G-TP
仅供参考
零件编号 TBS22G-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 Interface
送货服务
TBS22G-TP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)400 V
电流 - 平均整流(Io)2.2 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If950 mV @ 2 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 400 V
工作温度-55°C ~ 150°C
安装类型Surface Mount
包/箱4-SMD, Flat Leads
供应商设备包4-TBS
TBS22G-TP Packaging
Insepction
TBS22G-TP FAQ
  • 1. How to order TBS22G-TP on Heisener?
  • 3. Are the TBS22G-TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TBS22G-TP?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TBS22G-TP.
TBS22G-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。