购买 T700N22TOFXPSA1 | T700N22TOFXPSA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
T700N22TOFXPSA1
T700N22TOFXPSA1
T700N22TOFXPSA1
仅供参考
零件编号 T700N22TOFXPSA1
制造商 Infineon Technologies
描述 SCR MODULE 2200V 1500A DO200AB
送货服务
T700N22TOFXPSA1参数
制造商Infineon Technologies
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR - 模块
封装-
ECAD
系列-
结构体Single
SCR数量,二极管1 SCR
电压 - 关闭状态2.2 kV
电流 - 开状态(It(AV))(Max)700 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)1500 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)2.2 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)250 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)13500A @ 50Hz
电流 - 保持(Ih)(最大)300 mA
工作温度-40°C ~ 125°C
安装类型Clamp On
包/箱DO-200AB, B-PUK
T700N22TOFXPSA1 Packaging
Insepction
T700N22TOFXPSA1 FAQ
  • 1. How to order T700N22TOFXPSA1 on Heisener?
  • 3. Are the T700N22TOFXPSA1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of T700N22TOFXPSA1?
T700N22TOFXPSA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。