购买 T470N14TOFXPSA1 | T470N14TOFXPSA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
T470N14TOFXPSA1
T470N14TOFXPSA1
T470N14TOFXPSA1
仅供参考
零件编号 T470N14TOFXPSA1
制造商 Infineon Technologies
描述 SCR MODULE 1600V 800A DO200AA
送货服务
T470N14TOFXPSA1参数
SCR数量,二极管1 SCR
电压 - 关闭状态1.6 kV
电流 - 开状态(It(AV))(Max)470 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)800 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)2 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)200 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)7100A @ 50Hz
电流 - 保持(Ih)(最大)300 mA
工作温度-40°C ~ 125°C
安装类型Chassis Mount
包/箱TO-200AA
T470N14TOFXPSA1 Packaging
Insepction
T470N14TOFXPSA1 FAQ
  • 1. How to order T470N14TOFXPSA1 on Heisener?
  • 3. Are the T470N14TOFXPSA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of T470N14TOFXPSA1?
T470N14TOFXPSA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。