购买 T405-800H | T405-800H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
T405-800H
T405-800H
T405-800H
仅供参考
零件编号 T405-800H
制造商 STMicroelectronics
描述 TRIAC SENS GATE 800V 4A TO251
送货服务
T405-800H参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - TRIAC
封装-
ECAD
系列-
三端双向可控硅Logic - Sensitive Gate
电压 - 关闭状态800 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)4 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)30A, 31A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)5 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)10 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
供应商设备包TO-251 (IPAK)
T405-800H Packaging
Insepction
T405-800H FAQ
  • 1. How to order T405-800H on Heisener?
  • 3. Are the T405-800H price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of T405-800H?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of T405-800H.
T405-800H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。