购买 T2600N18TOFVTXPSA1 | T2600N18TOFVTXPSA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
T2600N18TOFVTXPSA1
T2600N18TOFVTXPSA1
T2600N18TOFVTXPSA1
仅供参考
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 T26001phacontrthyristdis2600A
送货服务
T2600N18TOFVTXPSA1参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR - 模块
封装-
ECAD
系列-
结构体Single
SCR数量,二极管1 SCR
电压 - 关闭状态1.8 kV
电流 - 开状态(It(AV))(Max)2610 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)4100 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)2 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)250 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)44000A @ 50Hz
电流 - 保持(Ih)(最大)300 mA
工作温度135°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱TO-200AD
T2600N18TOFVTXPSA1 Packaging
Insepction
T2600N18TOFVTXPSA1 FAQ
  • 1. How to order T2600N18TOFVTXPSA1 on Heisener?
  • 3. Are the T2600N18TOFVTXPSA1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of T2600N18TOFVTXPSA1?
T2600N18TOFVTXPSA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。