购买 T1635-800G-TR | T1635-800G-TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
T1635-800G-TR
T1635-800G-TR
T1635-800G-TR
仅供参考
零件编号 T1635-800G-TR
制造商 STMicroelectronics
描述 TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A D2PAK
送货服务
T1635-800G-TR参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - TRIAC
封装-
ECAD
系列Snubberless™
三端双向可控硅Alternistor - Snubberless
电压 - 关闭状态800 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)16 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)160A, 168A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)35 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)35 mA
组态Single
工作温度-
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包D2PAK
T1635-800G-TR Packaging
Insepction
T1635-800G-TR FAQ
  • 1. How to order T1635-800G-TR on Heisener?
  • 3. Are the T1635-800G-TR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of T1635-800G-TR?
T1635-800G-TR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。