购买 T15JA07G-K | T15JA07G-K数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
T15JA07G-K
T15JA07G-K
T15JA07G-K
仅供参考
零件编号 T15JA07G-K
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 15A, 1000V, STANDARD BRIDGE RECT
送货服务
T15JA07G-K参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1 kV
电流 - 平均整流(Io)15 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 15 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 1000 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱4-SIP, TS-6P
供应商设备包TS-6P
T15JA07G-K Packaging
Insepction
T15JA07G-K FAQ
  • 1. How to order T15JA07G-K on Heisener?
  • 3. Are the T15JA07G-K price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of T15JA07G-K?
T15JA07G-K 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。