购买 T10JA06G-K | T10JA06G-K数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
T10JA06G-K
T10JA06G-K
T10JA06G-K
仅供参考
零件编号 T10JA06G-K
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 10A, 800V, STANDARD BRIDGE RECTI
送货服务
T10JA06G-K参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)10 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 10 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 800 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包TS-6P
T10JA06G-K Packaging
Insepction
T10JA06G-K FAQ
  • 1. How to order T10JA06G-K on Heisener?
  • 3. Are the T10JA06G-K price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of T10JA06G-K?
T10JA06G-K 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。