购买 SZMM5Z36VT5G | SZMM5Z36VT5G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SZMM5Z36VT5G
SZMM5Z36VT5G
SZMM5Z36VT5G
仅供参考
零件编号 SZMM5Z36VT5G
制造商 onsemi
描述 DIODE ZENER 36V 500MW SOD523
送货服务
SZMM5Z36VT5G参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)36 V
公差±5.56%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)90 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 25.2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523
SZMM5Z36VT5G Packaging
Insepction
SZMM5Z36VT5G FAQ
  • 1. How to order SZMM5Z36VT5G on Heisener?
  • 3. Are the SZMM5Z36VT5G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SZMM5Z36VT5G?
SZMM5Z36VT5G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。