购买 SZMM3Z27VT1GX | SZMM3Z27VT1GX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SZMM3Z27VT1GX
SZMM3Z27VT1GX
SZMM3Z27VT1GX
仅供参考
零件编号 SZMM3Z27VT1GX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 SZMM3Z27VT1G/SOD323/SOD2
送货服务
SZMM3Z27VT1GX参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)27 V
公差±5%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)80 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 18.9 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 100 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包SOD-323
SZMM3Z27VT1GX Packaging
Insepction
SZMM3Z27VT1GX FAQ
  • 1. How to order SZMM3Z27VT1GX on Heisener?
  • 3. Are the SZMM3Z27VT1GX price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SZMM3Z27VT1GX?
SZMM3Z27VT1GX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。