购买 SZMM3Z24VT1GX | SZMM3Z24VT1GX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SZMM3Z24VT1GX
SZMM3Z24VT1GX
SZMM3Z24VT1GX
仅供参考
零件编号 SZMM3Z24VT1GX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 SZMM3Z24VT1G/SOD323/SOD2
送货服务
SZMM3Z24VT1GX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)24 V
公差±5%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)30 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 19 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 100 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-76, SOD-323
供应商设备包SOD-323
SZMM3Z24VT1GX Packaging
Insepction
SZMM3Z24VT1GX FAQ
  • 1. How to order SZMM3Z24VT1GX on Heisener?
  • 3. Are the SZMM3Z24VT1GX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SZMM3Z24VT1GX?
SZMM3Z24VT1GX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。