购买 SZBZX84C3V9LT1 | SZBZX84C3V9LT1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SZBZX84C3V9LT1
SZBZX84C3V9LT1
SZBZX84C3V9LT1
仅供参考
零件编号 SZBZX84C3V9LT1
制造商 onsemi
描述 DIODE ZENER
送货服务
SZBZX84C3V9LT1参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)3.9 V
公差±5%
力量 - 最大225 mW
阻抗(最大值)(Zzt)90 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr3 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23-3 (TO-236)
SZBZX84C3V9LT1 Packaging
Insepction
SZBZX84C3V9LT1 FAQ
  • 1. How to order SZBZX84C3V9LT1 on Heisener?
  • 3. Are the SZBZX84C3V9LT1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SZBZX84C3V9LT1?
SZBZX84C3V9LT1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。